1. Zavolejte a domluvte si bezplatnou obhlídku

Po zavolání na naši bezplatnou linku si s vámi domluvíme osobní schůzku přímo u vás doma nebo na místě, kde zamýšlíte schodišťovou sedačku instalovat. Při této schůzce společně navrhneme ideální a snadné řešení pro vaše schodiště. Přímo na místě vám sdělíme ccenu, kterou je možno do závazného objednání upravovat v závislosti na vašich možnostech a na požadavcích na konstrukci. Tato schůzka vás k ničemu nezavazuje a je zcela bezplatná po celém území ČR.

 

2. Přijedeme, zaměříme

Pokud se rozhodnete pro instalaci našeho výrobku, zaměříme schodiště naším speciálním zařízením a zhotovíme finální projekt umístění dráhy kolejnice v daném prostředí. Následně po stvrzení objednávky z vaší strany ji zadáme do výroby, tento proces trvá maximálně 3 týdny podle náročnosti a délky schodiště.

 

3. Vyrobíme, instalujeme

Poté co bude vaše objednávka připravena k instalaci, domluvíme přesný den a hodinu, kdy dojde k montáži schodišťové sedačky. Tyto práce trvají maximálně 3–6 hodin s ohledem na délku a náročnost schodiště. Je samozřejmostí, že po odchodu našich techniků zůstanou prostory vždy čisté a ničím nepoškozené, jen s tím rozdílem, že zde naleznete svého nového pomocníka, který vám pomůže překonat bariéru.

 

chybný nebo neplatný telefonní kontakt

(*)
Sdělte nám prosím svůj email

(*)
Pro naší orientaci, prosím vyplňte vaší adresu

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* pole označená hvězdičkou jsou povinná