Naše schodišťové sedačky jsou určeny jak do interiéru, tak exteriéru. Jsou instalovány přímo do schodů což umožňuje velmi rychlou a jednoduchou instalaci na jakýkoliv typ schodiště (lomené, točité, přímé, …). Sedačku je samozřejmě možné zakoupit v několika stylech a barvách tak, aby se produkt hodil do vaší domácnosti. Dále si můžete vybrat látkový, vinylový či kožený potah sedadla anebo zvolit barvu kolejnice.

Model
Viktorie
na lomené schodiště

Schodišťová sedačka model Viktorie

Model VIKTORIE není instalován na zeď, ale na schodiště, což umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci s minimálním narušením chodu domácnosti.

 

více o modelu

Model
Alexandra
na rovné schodiště

Schodišťová sedačka model Alexandra

Model ALEXANDRA poskytuje řešení pro všechna vnitřní rovná schodiště. Kolejnice je vyrobena z hliníku což dává tomuto produktu moderní a čistý vzhled.

 

více o modelu

Model
Izabela
na venkovní schodiště

Schodišťová sedačka model Izabela

Model IZABELA je ideální variantou pro rovná venkovní schodiště kolem vašeho domova.

 

více o modelu

 

Jak mohu získat pomůcky

 

1. Zavolejte a domluvte si bezplatnou obhlídku

Po zavolání na naši bezplatnou linku si s vámi domluvíme osobní schůzku přímo u vás doma nebo na místě, kde zamýšlíte schodišťovou sedačku či jiné produkty instalovat. Při této schůzce společně navrhneme ideální a snadné řešení pro vaše potřeby. Přímo na místě vám sdělíme cenu, kterou je možno do závazného objednání upravovat v závislosti na vašich možnostech a na požadavcích na konstrukci. Tato schůzka vás k ničemu nezavazuje a je zcela bezplatná po celém území ČR.

2. Přijedeme, zaměříme

Pokud se rozhodnete pro instalaci našeho výrobku, zaměříme schodiště naším speciálním zařízením a zhotovíme finální projekt umístění dráhy kolejnice v daném prostředí. Následně po stvrzení objednávky z vaší strany ji zadáme do výroby, tento proces trvá maximálně 3 týdny podle náročnosti a délky schodiště.

3. Vyrobíme, instalujeme

Poté co bude vaše objednávka připravena k instalaci, domluvíme přesný den a hodinu, kdy dojde k montáži schodišťové sedačky. Tyto práce trvají maximálně 3–6 hodin s ohledem na délku a náročnost schodiště. Je samozřejmostí, že po odchodu našich techniků zůstanou prostory vždy čisté a ničím nepoškozené, jen s tím rozdílem, že zde naleznete svého nového pomocníka, který vám pomůže překonat bariéru.

 

chybný nebo neplatný telefonní kontakt

Sdělte nám prosím svůj email

Pro naší orientaci, prosím vyplňte vaší adresu

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* pole označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vice ZDE
Je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů