Model
Viktorie
na lomené schodiště

viktorie

Model VIKTORIE není instalován na zeď, ale na schodiště, což umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci s minimálním narušením chodu domácnosti.

 

více o modelu

Model
Alexandra
na rovné schodiště

alexandra hp

Model ALEXANDRA poskytuje řešení pro všechna vnitřní rovná schodiště. Kolejnice je vyrobena z hliníku což dává tomuto produktu moderní a čistý vzhled.

 

více o modelu

Model
Izabela
na venkovní schodiště

izabela

Model IZABELA je ideální variantou pro rovná venkovní schodiště kolem vašeho domova.

 

více o modelu

 

Jak mohu získat pomůcky

 

1. Zavolejte a domluvte si bezplatnou obhlídku

Po zavolání na naši bezplatnou linku si s vámi domluvíme osobní schůzku přímo u vás doma nebo na místě, kde zamýšlíte schodišťovou sedačku či jiné produkty instalovat. Při této schůzce společně navrhneme ideální a snadné řešení pro vaše potřeby. Přímo na místě vám sdělíme cenu, kterou je možno do závazného objednání upravovat v závislosti na vašich možnostech a na požadavcích na konstrukci. Tato schůzka vás k ničemu nezavazuje a je zcela bezplatná po celém území ČR.

2. Přijedeme, zaměříme

Pokud se rozhodnete pro instalaci našeho výrobku, zaměříme schodiště naším speciálním zařízením a zhotovíme finální projekt umístění dráhy kolejnice v daném prostředí. Následně po stvrzení objednávky z vaší strany ji zadáme do výroby, tento proces trvá maximálně 3 týdny podle náročnosti a délky schodiště.

3. Vyrobíme, instalujeme

Poté co bude vaše objednávka připravena k instalaci, domluvíme přesný den a hodinu, kdy dojde k montáži schodišťové sedačky. Tyto práce trvají maximálně 3–6 hodin s ohledem na délku a náročnost schodiště. Je samozřejmostí, že po odchodu našich techniků zůstanou prostory vždy čisté a ničím nepoškozené, jen s tím rozdílem, že zde naleznete svého nového pomocníka, který vám pomůže překonat bariéru.