Model Alexandra poskytuje řešení pro všechna vnitřní rovná schodiště. Kolejnice je vyrobena z hliníku což dává tomuto produktu moderní a čistý vzhled.

Model Alexandra není instalován na zeď, ale přímo na schodiště, což umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci s minimálním narušením chodu vaší domácnosti.

Model Alexandra je navržen tak, aby bez námahy jezdil po hliníkové kolejnici, která tvoří atraktivní a elegantní doplněk vaší domácnosti. Alexandra je vyráběna tou nejnovější technologií, což znamená, že tato sedačka může být instalována na téměř všechny typy rovných schodišť tak, že při použití zabírá pouze 740 mm šířky schodů.

Sedadlo se díky přepychovým, silným výztuhám velice pohodlně používá. Neutrální barva čalounění se hodí do každé domácnosti. Navíc je čalounění ohnivzdorné i voděvzdorné a velice snadno se čistí. Modely Alexandra jsou vybaveny joystickem, který slouží k jejich ovládání. Je-li to nutné, joystick může být vyjmut, aby se zabránilo nechtěné manipulaci.

Konstrukce modelu Alexandra je jednoduchá, solidní, robustní, pevná, a hlavně splňuje všechny požadavky týkající se přístupnosti. Dálkový ovladač vám umožňuje si přivolat sedačku nahoru do schodů a naopak. Když výtah není užíván, může být složen tak, že zabírá pouze 380 mm šířky schodiště.

 

Model Alexandra Extra disponuje všemi funkcemi a výhodami, jaké mají sedačky Alexandra, a navíc dalšími možnostmi a jinými druhy čalounění tak, aby výtah perfektně seděl do vaší domácnosti. V Alexandře Extra se perfektně snoubí elegantní design a vyspělá technologie sedačkových výtahů pro rovná schodiště.

Alexandra Extra je vybavena stupačkou, což velice ulehčuje nastupování do sedačky. Dále je tato sedačka vybavena ergonomickým sedadlem, jež nabízí maximální komfort a pozitivně ovlivňuje držení těla během užívání. Model Alexandra Extra také nabízí širší škálu barev čalounění. Dále si můžete vybrat látkový, vinylový či kožený potah sedadla tak, aby výtah ladil s vaší domácností. Vylepšená bezpečnost je další vlastností výtahů Alexandra Extra, protože mohou být vybaveny i pásy pro předloktí.

 

Bezpečnost

Vaše bezpečnost je pro nás velice důležitá. Modelu Viktoria byl uděleny bezpečnostní certifikáty 2006/42/EG a BS EN 81-40. Model Alexandra je vybaven pásem, který zabraňuje možnému pádu ze sedadla. Pakliže výtah během cesty narazí na jakoukoliv překážku, chytrý systém bezpečně zastaví jízdu. Model Alexandra je vybavena vlastní baterií, což vám umožňuje užívat výtah i v době výpadku elektřiny.

Modely Alexandra jsou perfektním řešením pro jakákoliv rovná schodiště. Tuto sedačku jsme schopni nainstalovat během pár hodin – naši zákazníci jsou častokrát až udiveni, za jak krátkou chvíli jsme dokázali toto zařízení u nich doma uvést do provozu.

 

chybný nebo neplatný telefonní kontakt

Sdělte nám prosím svůj email

Pro naší orientaci, prosím vyplňte vaší adresu

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* pole označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vice ZDE
Je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů