Model VIKTORIE je po právu považována za jednu ze světově nejprodávanějších schodišťových sedaček.

Model Viktorie není instalován na zeď, ale na vaše schodiště, což umožňuje rychlou a jednoduchou instalaci s minimálním narušením provozu vaší domácnosti.

Viktorie je vyraběna tou nejnovější technologií, což znamená, že tento systém muže být instalován na téměř všechny druhy schodišť. Automatický otočný čep a technologie ASL (nastavování otáčení a výšky) umožňuje instalaci kolejnice a sedačky tak, že zabírá pouze 610 mm ze šířky vašeho schodiště. Tato unikátní technologie používaná pro sedačku Viktorie umožňuje otáčení během pohybu, což z tohoto produktu dělá jednu z nejadaptabilnějších schodišťových sedaček na světě.

 

,,Pokud jde o schodišťové sedačky pro točitá schodiště, pak jednokolejová schodišťová sedačka Viktorie, po právu patří mezi nejlepší a nejchytřejší produkty na trhu.''

 

Vše je navrženo tak, aby uspokojilo především vás, naše zákazníky. Model Viktorie je vybaven ergonomickým sedadlem, což umožňuje pohodlné užívání. Sedačku je samozřejmě možné zakoupit v několika stylech a barvách tak, aby se produkt hodil do vaší domácnosti. Dále si můžete vybrat látkový, vinylový či kožený potah sedadla anebo zvolit barvu kolejnice.

Když není sedačka užívána, může být složena tak, že zabírá šířku pouze 340 mm vašeho schodiště. Pro model Viktorie je instalována pouze jedna kolejnice, která opisuje jednu stranu schodů. Díky těmto vlastnostem výtah nepřekáží v cestě ostatním uživatelům schodiště.

Bezpečnost

Vaše bezpečnost je pro nás velice důležitá. Modelu Viktorie byly uděleny bezpečnostní certifikáty 2006/42/EG a BS EN 81-40. Výšku sedadla je možné kdykoliv upravit tak, aby se vám bezpečně nasedalo a vystupovalo. Model Viktorie je vybaven pásem, který zabraňuje možnému pádu ze sedadla. Pakliže výtah během cesty narazí na jakoukoliv překážku, chytrý systém bezpečně zastaví jízdu. Model Viktorie má vlastní baterii, což vám umožňuje užívat výtah i v době výpadku elektřiny.

 

chybný nebo neplatný telefonní kontakt

Sdělte nám prosím svůj email

Pro naší orientaci, prosím vyplňte vaší adresu

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* pole označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vice ZDE
Je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů