Naše společnost Bravo Lift zajišťuje svým zákazníkům mimo hlavní náplň své činnosti, kterou je výroba a instalace schodišťových sedaček, všech typů vnitřních a venkovních plošin, stropních zvedacích systémů a prodeje schodolezů, ještě tyto doplňkové služby.

Úprava motorvých vozidel

V roce 2019 jsme navázali spolupráci s firmou IROA díky čemuž vám nyní můžeme zajistit úpravu vašeho vozu co se týče řízení, nastupování, ukládání invalidního vozíku do automobilu a pokud ještě vůz nevlastníte, tak i s jeho pořízením a vyřízením veškerých formalit s tímto spojených.

Věříme, že budete s touto novou službou spokojeni a naše portfolio služeb, které se skládá z úpravy koupelen na bezbariérové, dodání a instalace schodišťových plošin, schodišťových sedaček, stropních zvedacích systémů a prodeje schodolezů se tímto rozšířilo o užitečnou pomoc.

 Individuální ovládání automobilů IROA

Realizujeme bezbariérové koupelny

Nejčastější překážkou ve Vašich domácnostech bývá většinou koupelna a její rekonstrukce či úprava na koupelnu bezbariérovou. Jednou z našich hlavních nabízených služeb je posouzení rozsahu prací na místě, vytvoření cenové nabídky a jejich následná realizace, která splní veškerá Vaše očekávání a ulehčí život všem, kteří domácnost obývají. Díky zkušenostem s řešením a instalací ostatních kompenzačních pomůcek v domácnostech máme na bezbariérovost zcela odlišný pohled než běžné stavební firmy a pomůžeme Vám i s procesem vyřízení příspěvku na úpravu koupelny.

Realizujeme bezbariérové koupelny

 Realizujeme bezbariérové koupelny 1 Realizujeme bezbariérové koupelny 2 Realizujeme bezbariérové koupelny 3

 

Půjčovna kompenzačních pomůcek

  • Nabízíme možnost zapůjčení různých druhů kompenzačních pomůcek např. schodolezy, invalidní vozíky, chodítka, polohovací postele, klozetové židle atd.

 Půjčovna kompenzačních pomůcek

Poradenství a právní služby

  • Neváhejte se na nás obrátit s tím co vás trápí nebo s čím si nevíte rady, vždy budeme hájit vaše zájmy.
  • Poradíme, pomůžeme a především zastupujeme naše zákazníky v celé řadě případů které nastaly nebo mohou nastat při jednání s úřady, institucemi či jinými subjekty nebo osobami, vždy v rámci zákoných možností.