Naše společnost Bravo Lift zastupuje na českém trhu přední výrobce schodišťových plošin (Ascendor; Access; Thyssen), stropních zvedacích systémů (Freeway; Guldmann), schodišťových sedaček (Access; Thyssen) a schodolezů (KSP; Liftkar), kteří více než 30let pomáhájí lidem po celém světě překonávat architektonické bariéry.

Jsme firma sídlící v Praze, avšak oblastí našeho působení je celá Česká republika, a i díky naší skvěle zvládnuté logistice budete příjemně překvapeni, v jak krátkém časovém horizontu pro vás připravíme vše potřebné, týkající se instalace schodišťové sedačky, šikmé nebo svislé schodišťové plošiny, stropního závěsného systému, použití schodolezu či jiné výpomoci, kterou si u nás můžete objednat. Nabídka našich služeb se skládá i z ostatních činností, jež napomáhají k usnadnění každodenního života ve vašich domovech i mimo ně.

Společnost Bravo Lift včetně navrhování, dodání a instalace výše uvedených kompenzačních pomůcek nabízí také rekonstrukce nebo úpravy koupelen na bezbariérové. Prvním krokem je posouzení rozsahu prací na místě, dále pak vytvoření cenové nabídky a jejich následná realizace, která splní veškerá Vaše očekávání a ulehčí život všem, kteří domácnost obývají. Díky zkušenostem s řešením a instalací ostatních kompenzačních pomůcek v domácnostech máme na bezbariérovost zcela odlišný pohled než běžné stavební firmy a pomůžeme Vám i s procesem vyřízení příspěvku na úpravu koupelny.

Nedílnou součástí zkvalitňování našich služeb je vzorková prodejna, kde si všechny typy nabízených kompenzačních pomůcek můžete osobně vyzkoušet a přesvědčit se, kolik prostoru zůstane po instalaci sedačky či plošiny na vašem schodišti nebo jak bude vypadat místnost s nainstalovaným stropním zvedacím systémem. Video náhled prodejny naleznete na úvodní stránce našich webových stránek. 

 

Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit, jsme zde vždy připraveni podat vám naši pomocnou ruku a nabídnout snadné řešení

Najdete nás na adrese U Nadýmače 200/37, 104 00 Praha 22- Uhříněves. Vzorková prodejna je plně bezbariérová vč. WC.

bravo lift DSC4280