Dobrý den pane Brabec,

chtěla bych moc poděkovat této firmě Bravo Lift , za sponzorovaní pomůcek pro lidičky o které se starám. "" MOC VÁM DĚKUJI ""

Kosíková Olga, Nový Bor – Janov

 


 

Jsem s touto firmou velice spokojen. Od samého začátku jak v jednání tak i s montáží. Vše bylo vyřízeno rychle a bez jakýchkoli problémů. Velice slušné jednání. Vřele doporučuji každému kdo má o tyto služby zájem. Ještě jednou děkuji za dobře odvedenou práci.

Hofman, Ústí nad Labem

 


 

Vážení,

chci vám alespoň touto cestou poděkovat za vaše férové jednání, ochotu a přístup.

Kdyby vše fungovalo tak jako vaše firma bylo by nám na světě krásně.

H.B.

 


 

Dobrý den paní Brabec.

Chtěl bych vám i vaší firmě poděkovat za vás přístup, slušné jednání a ochotu. Kdyby byly lidé jako vy bylo by na světě krásně. Ať se vám všem daří!

Milan Tomiš, Štětí. 

Dodatek na váš web.... Pan Brabec by zasloužil cenu za jeho chování a vystupování. Pokora, ochota. Umí naslouchat a poradí. Děkuji celé firmě Bravo lift za vše.

Tomišovi, Štětí. 


 

Dobrý den,

radi bychom vám poděkovali za profesionální přístup a velkou pomoc pana Brabce.

Jeho přístup a způsob komunikace se staršími lidmi je v dnešní době velkou vzácností. S jeho pomocí bylo vyřízení státního příspěvku na schodišťovou sedačku velmi snadné. Samotná instalace sedačky proběhla velmi rychle a bez jakýchkoli problémů.

Ještě jednou velké dík!!!

S pozdravem manželé Veselí

 


 

Vážený pane Brabec,

chtěla bych poděkovat celému vašemu týmu, který se o nás vzorně staral od prvního telefonického kontaktu až po instalaci schodišťové sedačky. Velmi oceňujeme dodržení ceny a termínu, které v ČR není až tak obvyklé. Vzhledem k tomu, že jsme téměř 30 let žili ve Švýcarsku, tak máme s čím srovnávat.

Moc děkujeme Marešovi

 


 

Vážený pane Vohánko,

chtěl bych vám a celé vaší firmě Bravo Lift co nejsrdečněji poděkovat. Moc vám děkuji, že se zas můžu dostat do 1. patra našeho rodinného domu kde máme koupelnu a WC. Bez vaší sedačky si to už ani neumíme představit.

Přeju vám i vaší firmě mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků!

Kučera

 


 

Dobrý den,

měli jsme doma několik firem, které se zabývají schodišťovými sedačkami avšak hned po první schůzce s vaším obchodním zástupcem jsme věděli, že máme vybráno.

Pan Vohánka přijel, vše nám krásně vysvětlil, poradil nám, jak vyplnit žádost, a svým přístupem nás velmi uklidnil. I když nám žádost napoprvé zamítli, pan Vohánka nám pomohl s odvoláním. Nyní je to zhruba týden, co máme sedačku nainstalovanou. Výroba a instalace byly provedeny velice rychle. Technici vše po sobě uklidili a naučili nás, jak sedačka funguje. Všem, kteří schodišťovou sedačku potřebují, rozhodně doporučuji firmu Bravo Lift.

Ještě jednou děkuji, jmenovitě panu Vohánkovi.

Ing. Smrž


 

Dobrý den paní Andreo,

O víkendu jsem se byla podívat na novou sedačku, instalovanou vaší firmou.

Vše je moc pěkně udělané, čistá práce, prostě tak, jak jsme doufali. Opravdu pěkně odvedená práce. Rodiče, resp. mamka, je se sedačkou moc spokojená.

Ještě jednou tedy děkuji.

Lada


 

Zdravím vás z Církvice a posílám poděkování za instalaci schodišťových sedaček, které nejen dobře slouží, ale jsou i ozdobou domu.

Zároveň přijměte náš obdiv k pracovnímu a nanejvýš řemeslnému nasazení,v našich končinách nevídanému.

KKK-NDT Karel Kácovský