Dobrý den pane Brabec,

chtěla bych moc poděkovat této firmě Bravo Lift , za sponzorovaní pomůcek pro lidičky o které se starám. "" MOC VÁM DĚKUJI ""

Kosíková Olga, Nový Bor – Janov

 


 

Jsem s touto firmou velice spokojen. Od samého začátku jak v jednání tak i s montáží. Vše bylo vyřízeno rychle a bez jakýchkoli problémů. Velice slušné jednání. Vřele doporučuji každému kdo má o tyto služby zájem. Ještě jednou děkuji za dobře odvedenou práci.

Hofman, Ústí nad Labem

 


 

Vážení,

chci vám alespoň touto cestou poděkovat za vaše férové jednání, ochotu a přístup.

Kdyby vše fungovalo tak jako vaše firma bylo by nám na světě krásně.

H.B.

 


 

Dobrý den,

radi bychom vám poděkovali za profesionální přístup a velkou pomoc pana Brabce.

Jeho přístup a způsob komunikace se staršími lidmi je v dnešní době velkou vzácností. S jeho pomocí bylo vyřízení státního příspěvku na schodišťovou sedačku velmi snadné. Samotná instalace sedačky proběhla velmi rychle a bez jakýchkoli problémů.

Ještě jednou velké dík!!!

S pozdravem manželé Veselí

 


 

Vážený pane Brabec,

chtěla bych poděkovat celému vašemu týmu, který se o nás vzorně staral od prvního telefonického kontaktu až po instalaci schodišťové sedačky. Velmi oceňujeme dodržení ceny a termínu, které v ČR není až tak obvyklé. Vzhledem k tomu, že jsme téměř 30 let žili ve Švýcarsku, tak máme s čím srovnávat.

Moc děkujeme Marešovi

 


 

Vážený pane Vohánko,

chtěl bych vám a celé vaší firmě Bravo Lift co nejsrdečněji poděkovat. Moc vám děkuji, že se zas můžu dostat do 1. patra našeho rodinného domu kde máme koupelnu a WC. Bez vaší sedačky si to už ani neumíme představit.

Přeju vám i vaší firmě mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků!

Kučera

 


 

Dobrý den,

měli jsme doma několik firem, které se zabývají schodišťovými sedačkami avšak hned po první schůzce s vaším obchodním zástupcem jsme věděli, že máme vybráno.

Pan Vohánka přijel, vše nám krásně vysvětlil, poradil nám, jak vyplnit žádost, a svým přístupem nás velmi uklidnil. I když nám žádost napoprvé zamítli, pan Vohánka nám pomohl s odvoláním. Nyní je to zhruba týden, co máme sedačku nainstalovanou. Výroba a instalace byly provedeny velice rychle. Technici vše po sobě uklidili a naučili nás, jak sedačka funguje. Všem, kteří schodišťovou sedačku potřebují, rozhodně doporučuji firmu Bravo Lift.

Ještě jednou děkuji, jmenovitě panu Vohánkovi.

Ing. Smrž